AUDIT + ANALÝZA
IT prostredia
39,- € (390,- €)audit.html
ReferencieReferencie.html
SlužbySluzby.html
O násO_nas.html
PrácaPraca.html
BlogBlog.html
KontaktKontakt.html
AkcieAkcie/Akcie.html

TORBERG - Servis

Servis počítačov a IT techniky


Už dávno skončila doba skladania počítačov z komponentov. U profesionálnych dodávateľov, medzi ktorých sa TORBERG zaradil, je štandardom dodávať jedine značkové produkty (napríklad DELL, HP či iné).


Prečo značka?

Značkový počítač alebo server má nesporné výhody. Patrí k nim 100% kompatibilita všetkých komponentov, čo u skladaných počítačov nie je garantované. Cenovo sú značkové počítače rovnako dostupné, dokonca často aj lacnejšie. O tom vás priebežne informujeme v sekcii Novinky našej www stránky.


Záruka

Je tým najdôležitejším na počítači. Slovenská legislatíva negarantuje firmám dĺžku záruky na počítač, server či periférne zariadenie. Často si ľudia myslia, že zákonom je daná minimálna záruka 24 mesiacov. To platí len pre súkromné osoby, ich obchodné vzťahy upravuje občiansky zákonník. Firmy sa riadia podľa obchodného zákonníka a tu nie je definovaný čas záruky!


Akú teda záruku? Bežným štandardom sú 1 až 2 roky, čo však väčšine spoločností nestačí. Porucha serveru je pre firmu kritická. Takýto výpadok znamená zastavenie celej prevádzky, nefunkčný internet, maily, sieť. Výpadok výroby či administratívy na dni alebo týždne je neakceptovateľný. Preto v spolupráci s výrobcami vieme garantovať okamžitý reakčný čas. Vysokým štandardom je výmena nefunkčného komponentu do 24 hodín počas 7 dní v týždni. Obrovskou výhodou je vyriešenie poruchy priamo vo vašom sídle kdekoľvek na Slovensku. Pre manažérov je podobná služba dostupná aj na notebooky.


Nadštandardný servis je možné zabezpečiť až na 5 rokov, čo výrazne šetrí finančné prostriedky. Nemusíte tak obnovovať hardware každé 3 roky, ale až po 5 rokoch.


Oprava v garantovanom čase

Výmena pokazeného komponentu ešte neznamená vyriešenie problému. Rýchle dodanie náhradného dielu je iba nutným predpokladom. Následne technik TORBERG zabezpečí sfunkčnenie systémov a plnohodnotný chod. Uvedenú službu vám vieme zmluvne garantovať v konkrétnych dodacích lehotách.


Prevencia

Problémom predchádzať je vždy lepšie ako ich riešiť. Preto ponúkame hardwarovú a softwarovú profilaktiku. Zmluvných klientov automaticky jeden krát mesačne navštívime a skontrolujeme ich počítače, server, sieť, periférie. Osobne poradíme a vyriešime drobné začínajúce problémy.

Ak sú zariadenia po záruke, odporučíme vám, či sa oprava oplatí alebo je už výhodnejšie zaobstaranie nových zariadení s novou nadštandardnou zárukou až na 5 rokov.Chcem viac informácii
Skontaktujte sa so mnouform4_servis.html
Vaša otázka
predaj hardware 
a softwarePredaj.html
správa počítačov, serverov a sietíOutsorcing.html
servis počítačov 
a IT techniky
poradenstvo
hot-lineHotline.html
IT riešenia
záloha, bezpečnosťRiesenia.html
Akcia pre nových zákazníkovaudit.html