Ing. Peter Krajíček, IT manager

Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o., Trenčín


"Za obdobie 4 rokov, počas ktorých spolupracujeme, nám spoločnosť TORBERG pomohla zmodernizovať našu infraštruktúru. Zmodernizovali sme naše servery. Nasadili sme najnovšie hardvérové a softvérové technológie v oblasti serverov. Napríklad riešenia zálohovania a zabezpečenia našich údajov. Taktiež sme spokojní so starostlivosťou o správu serverov, ktoré nám spoločnosť zabezpečuje."

Dalibor MIčian, vedúci oddelenia informatiky

Trenčianska vodohospodárska spoločnosť, a. s., Trenčín


"Spoločnosť TORBERG nám dodáva softvérové a hardvérové riešenia vhodné pre stredne veľkú firmu. Napríklad rekonštrukciu ICT infraštruktúry. Vyzdvihujeme profesionálny prístup a dodržiavanie dohodnutých lehôt."

Ladislav Smatana, konateľ

Veterinárna prax EJMI Bojnice


"Torberg sa nám stará o počítače už 5 rokov.

Všetci v našej rodinnej firme sa zhodli, že servisný technik p. Peter Mikuš je nedosiahnuteľný vzor z hľadiska ochoty, odbornosti a hlavne slušnosti a milého prístupu."

TORBERG - Referencie

Referencie
SlužbySluzby.html
O násO_nas.html
PrácaPraca.html
BlogBlog.html
KontaktKontakt.html
AkcieAkcie/Akcie.html

Vladan Hamřík

Customer a Product Manager WESTech spol. s r.o.

SONY,SAMSUNG, MOTOROLA, ARCTIC, OEM PC


"Firma Torberg je synonymom serióznosti.  V ich práci vidíte skĺbenie disciplíny, ochoty odovzdať sa klientovi a profesionality. Spolupracuje sa mi s nimi veľmi dobre a považujem ich za svojich kľúčových partnerov."

Ing. Fečko Marek, obchodník 

AT computer, s.r.o.


"So spoločnosťou TORBERG máme len pozitívne skúsenosti, firmu vrelo odporúčam,  nemali sme s nimi žiaden problém. Plnia si svoje záväzky na 100%."

Chcem viac informácii
Skontaktujte sa so mnouform2_referencie.html

Mgr. Rudolf Gaško, konateľ 

MEDATRON, spol. s r.o.


"Spolupráca s Braňom a s jeho kľúčovým tímom v Torbergu trvá už dlhé roky, takmer od nepamäti...

Vnímam ju ako profesionálnu, korektnú, so snahou pomôcť a riešiť vec čo najskôr po oznámení IT problému. 

Samozrejmosťou je, že jej nechýba ľudský rozmer.

A toto skĺbenie kvitujem a chválim.

Len tak ďalej chlapci :-))"

Plníme svoje sľuby, pretože dôvera je záväzkom

Vzťahy sa našimi klientmi sú založené na  zodpovednom prístupe, vzájomnej dôvere a obojstranne výhodnej spolupráci. Teší nás, že svoju spokojnosť vyjadrujú a potvrdzujú aj formou referencií.

Marek Patócs, Account Executive

Dell Slovak Republic


"So spoločnosťou TORBERG spolupracujeme od roku 2007. V regióne Trenčín patrí medzi našich najúspešnejších partnerov pre serverové riešenia s kompletnou správou IT. Z projektov by sme mohli spomenúť nasadenie troch serverov pre spoločnosť LINDE, novú serverovňu v CEMDESIGN s dátovým poľom NAS, či výmenu pracovných staníc, serveru a inštaláciu novej LAN infraštruktúry vo firme HEITEC. V neposlednom rade to bola implementácia serveru so zálohovaním Netgear na DELL NAS pre výstavisko Expo Center. Firma TORBERG  mnohokrát dokázala, že zariadenia DELL vie nasadiť rýchlo a odborne, preto ju radi odporúčame."