AUDIT + ANALÝZA
IT prostredia
39,- € (390,- €)audit.html
ReferencieReferencie.html
SlužbySluzby.html
O násO_nas.html
PrácaPraca.html
BlogBlog.html
KontaktKontakt.html
AkcieAkcie/Akcie.html

TORBERG - Outsorcing

Správa počítačov, serverov a sietí


Spoločnosť TORBERG sa špecializuje na externú správu počítačových sietí a informačných technológií (outsourcing). Sme skúseným a vysoko efektívnym partnerom predovšetkým malých a stredných firiem v regióne západného Slovenska. Profesionálne sa staráme o  živnostníkov s 2-3 počítačmi, ako aj firmy s viacerými servermi a desiatkami počítačov.


Kedy sa rozhodnúť pre outsourcing IT?


  1. V menšej firme väčšinou nie je výhodné zamestnať interného administrátora. Odborne zabezpečíme kompletnú správu celého IT prostredia vašej spoločnosti.


  1. Štandardom v strednej firme je správa serveru a väčšieho počtu počítačov a periférií. Spoluprácu vyhľadávajú aj firmy, ktoré administrátora majú. V takýchto prípadoch je našou úlohou držanie pohotovosti, podieľanie sa na väčších projektoch, zastúpenie zamestnanca počas dovolenky či práceneschopnosti.


Ako spolupráca prebieha?


Certifikovaní technici pôsobia priamo v partnerských firmách. Paušálna platba zahŕňa neobmedzený počet výjazdov, technik zasahuje vždy keď je to potrebné. Reakčný čas si dohodneme zmluvne podľa vašej potreby. Problém riešime spravidla do 24 hodín, avšak väčšinou okamžite v deň ohlásenia. V prípade požiadavky vieme garantovať reakčný čas napríklad aj do 4 hodín.


Vysoko oceňovanou pridanou hodnotou je vzdialená správa počítačov. Vďaka moderným technológiám je dnes až 60% úloh možné riešiť zo vzdialeného pracoviska. Výhodou je okamžitý zásah s odstránením problému za niekoľko minút. Pomocou nástrojov vzdialenej správy vieme riešiť softvérové problémy počítačov a serverov a dokonca aj niektoré detekcie hardvérového pôvodu.


Na začiatku spolupráce s novým zákazníkom zrealizujeme IT audit firemného prostredia. Službu, ktorá bežne stojí 390 eur, získa náš dlhodobý zákazník za akciovú cenu 39 eur.

Servisnú spoluprácu dohodneme zmluvným vzťahom s garantovaným rozsahom služieb. Vopred dohodneme mesačnú paušálnu splátku a vy dokážete bez problémov plánovať svoje budúce náklady na informačné technológie.


Outsourcing je 3 až 5-krát cenovo výhodnejší ako zamestnávanie vlastného interného IT technika. K ďalším nesporným výhodám patrí využívanie databázy znalostí celého tímu odborníkov, zastupiteľnosť, dlhoročné skúsenosti a prax.


Chcem viac informácii
Skontaktujte sa so mnouform3_outsorcing.html
Vaša otázka
predaj hardware 
a softwarePredaj.html
správa počítačov, serverov a sietí
servis počítačov 
a IT technikyServis.html
poradenstvo
hot-lineHotline.html
IT riešenia
záloha, bezpečnosťRiesenia.html
Akcia pre nových zákazníkovaudit.html